BP5037B12
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5037B12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BP5037B12
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC AC/DC CONV 12V 200MA SIP10
Duomenų lapai: BP5037B12.pdf
  • Pranešimas
BP5037B12 specifikacijos
Dalies numeris BP5037B12 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC AC/DC CONV 12V 200MA SIP10 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6013 pcs Duomenų lapas BP5037B12.pdf
Svoris - Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - įėjimas 80 ~ 120 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 1.11" L x 0.35" W x 0.66" H (28.2mm x 9.0mm x 16.8mm)
Serija BP5037 Galia (vatais) 2W
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 80°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos taisyklė 70mV
Linijinis reglamentas 50mV "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 200mA 80 ~ 120 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA