BH25MA3WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH25MA3WHFV-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH25MA3WHFV-TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6HVSOF
Duomenų lapai: 1.BH25MA3WHFV-TR.pdf2.BH25MA3WHFV-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BH25MA3WHFV-TR specifikacijos
Dalies numeris BH25MA3WHFV-TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6HVSOF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225455 pcs Duomenų lapas 1.BH25MA3WHFV-TR.pdf2.BH25MA3WHFV-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.09V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-HVSOF Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)