BH15RB1WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH15RB1WGUT-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH15RB1WGUT-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.5V 150MA 4VCSP60N1
Duomenų lapai: 1.BH15RB1WGUT-E2.pdf2.BH15RB1WGUT-E2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BH15RB1WGUT-E2 specifikacijos
Dalies numeris BH15RB1WGUT-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LIN 1.5V 150MA 4VCSP60N1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86883 pcs Duomenų lapas 1.BH15RB1WGUT-E2.pdf2.BH15RB1WGUT-E2.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-VCSP60N1 (1x1.04) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH15RB1WGUT-E2CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 4-VCSP60N1 (1x1.04) Dabartinis - silpnas (Iq) 72µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable