BH12PB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH12PB1WHFV-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH12PB1WHFV-TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 150MA HVSOF5
Duomenų lapai: 1.BH12PB1WHFV-TR.pdf2.BH12PB1WHFV-TR.pdf
  • Pranešimas
BH12PB1WHFV-TR specifikacijos
Dalies numeris BH12PB1WHFV-TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 150MA HVSOF5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254541 pcs Duomenų lapas 1.BH12PB1WHFV-TR.pdf2.BH12PB1WHFV-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas HVSOF5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-665 PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH12PB1WHFV-TR-ND
BH12PB1WHFVTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA HVSOF5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40µA Dabartinis - silpnas (Iq) 4µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris BH12PB1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BH1406KV-E2
BH1406KV-E2
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: IC LSI FM RADIO 1CHIP 48-VQFP
Sandelyje: 24024 pcs
parsisiųsti: BH1406KV-E2.pdf
RFQ
BH123A
BH123A
Gamintojai: MPD (Memory Protection Devices)
apibūdinimas: BATT HOLDER CR123A THRU HOLE
Sandelyje: 101155 pcs
parsisiųsti: BH123A.pdf
RFQ
BH10AASF
BH10AASF
apibūdinimas: HOLDER 10 AA CELL W/9V SNAP FAST
parsisiųsti: BH10AASF.pdf
BH13DW
BH13DW
apibūdinimas: HOLDER 3 D CELL W/ 6" WIRE LEADS
parsisiųsti: BH13DW.pdf
BH13CW
BH13CW
apibūdinimas: HOLDER 3 C CELL W/6" WIRE LEADS
parsisiųsti: BH13CW.pdf
BH13DL
BH13DL
apibūdinimas: HOLDER 3 D CELL W/SOLDER LUGS
parsisiųsti: BH13DL.pdf
BH140A01BKBK0000
BH140A01BKBK0000
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH JOYSTICK PADDLE HALL
Sandelyje: 877 pcs
parsisiųsti: BH140A01BKBK0000.pdf
BH12NL
BH12NL
apibūdinimas: HOLDER 2 N CELL W/SOLDER LUGS
parsisiųsti: BH12NL.pdf
BH12DW
BH12DW
apibūdinimas: HOLDER BATT 2-D 36" WIRE W/ PLUG
parsisiųsti:
BH12NW
BH12NW
apibūdinimas: HOLDER 2 N CELL W/ 6" WIRE LEADS
parsisiųsti: BH12NW.pdf
BH10AAW
BH10AAW
apibūdinimas: HOLDER BATT 10-AA CELLS WIRE LDS
parsisiųsti: BH10AAW.pdf
BH13CL
BH13CL
apibūdinimas: HOLDER 3 C CELL W/SOLDER LUGS
parsisiųsti: BH13CL.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus