BD35390FJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD35390FJ-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD35390FJ-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC TERM REG DDR SDRAM 8SOPJ
Duomenų lapai: 1.BD35390FJ-E2.pdf2.BD35390FJ-E2.pdf
  • Pranešimas
BD35390FJ-E2 specifikacijos
Dalies numeris BD35390FJ-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 107548 pcs Duomenų lapas 1.BD35390FJ-E2.pdf2.BD35390FJ-E2.pdf
Įtampa - išvestis Adjustable Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 5.5 V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP-J Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai BD35390FJ-E2TR Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C