BD33KA5FP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33KA5FP-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD33KA5FP-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Duomenų lapai: 1.BD33KA5FP-E2.pdf2.BD33KA5FP-E2.pdf
  • Pranešimas
BD33KA5FP-E2 specifikacijos
Dalies numeris BD33KA5FP-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153806 pcs Duomenų lapas 1.BD33KA5FP-E2.pdf2.BD33KA5FP-E2.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 50dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD33KA5FP-E2-ND
BD33KA5FP-E2TR
BD33KA5FPE2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 550µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.35mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -