BD33HC5WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33HC5WEFJ-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD33HC5WEFJ-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8HTSOP-J
Duomenų lapai: 1.BD33HC5WEFJ-E2.pdf2.BD33HC5WEFJ-E2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BD33HC5WEFJ-E2 specifikacijos
Dalies numeris BD33HC5WEFJ-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8HTSOP-J "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 172001 pcs Duomenų lapas 1.BD33HC5WEFJ-E2.pdf2.BD33HC5WEFJ-E2.pdf
Įtampa (maks.) 0.93V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 8V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD33HC5WEFJ-E2DKR Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-HTSOP-J
Dabartinis - tiekimas (maks.) 900µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.6mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable