BD26IC0WHFV-GTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD26IC0WHFV-GTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD26IC0WHFV-GTR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.6V 1A 6HVSOF
Duomenų lapai: 1.BD26IC0WHFV-GTR.pdf2.BD26IC0WHFV-GTR.pdf
  • Pranešimas
BD26IC0WHFV-GTR specifikacijos
Dalies numeris BD26IC0WHFV-GTR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.6V 1A 6HVSOF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 352534 pcs Duomenų lapas 1.BD26IC0WHFV-GTR.pdf2.BD26IC0WHFV-GTR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.6V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-HVSOF Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD26IC0WHFVGTR Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 1A 6-HVSOF
Dabartinis - tiekimas (maks.) 500µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.25mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable