BD25GA5MEFJ-LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25GA5MEFJ-LBH2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD25GA5MEFJ-LBH2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 500MA 8HTSOP-J
Duomenų lapai: 1.BD25GA5MEFJ-LBH2.pdf2.BD25GA5MEFJ-LBH2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BD25GA5MEFJ-LBH2 specifikacijos
Dalies numeris BD25GA5MEFJ-LBH2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 500MA 8HTSOP-J "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66177 pcs Duomenų lapas 1.BD25GA5MEFJ-LBH2.pdf2.BD25GA5MEFJ-LBH2.pdf
Įtampa (maks.) 1.2V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 14V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD25GA5MEFJ-LBH2CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 8-HTSOP-J
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.2mA Dabartinis - rezultatas 500mA