BD15IC0MEFJ-LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD15IC0MEFJ-LBH2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD15IC0MEFJ-LBH2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 1A 8HTSOP-J
Duomenų lapai: 1.BD15IC0MEFJ-LBH2.pdf2.BD15IC0MEFJ-LBH2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
BD15IC0MEFJ-LBH2 specifikacijos
Dalies numeris BD15IC0MEFJ-LBH2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 1A 8HTSOP-J "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134850 pcs Duomenų lapas 1.BD15IC0MEFJ-LBH2.pdf2.BD15IC0MEFJ-LBH2.pdf
Įtampa (maks.) 0.9V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD15IC0MEFJ-LBH2TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 8-HTSOP-J
Dabartinis - tiekimas (maks.) 700µA Dabartinis - rezultatas 1A