BA33BC0WT-V5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33BC0WT-V5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BA33BC0WT-V5
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-5
Duomenų lapai: BA33BC0WT-V5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BA33BC0WT-V5 specifikacijos
Dalies numeris BA33BC0WT-V5 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103340 pcs Duomenų lapas BA33BC0WT-V5.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-5 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BA33BC0WTV5 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 900µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 0.5mA Dabartinis - rezultatas 1A