TCG057VGLBV-C50
Kyocera DisplayKyocera Display
Kyocera Display
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCG057VGLBV-C50
Gamintojas / Gamintojas: Kyocera Display
Prekės aprašymas DISPLAY TFT 5.7" VGA GLASS TOUCH
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TCG057VGLBV-C50 specifikacijos
Dalies numeris TCG057VGLBV-C50 Gamintojas Kyocera Display
apibūdinimas DISPLAY TFT 5.7" VGA GLASS TOUCH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5369 pcs Duomenų lapas
Peržiūros sritis 115.20mm W x 86.40mm H Liečiamas ekranas -
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Taškų taškai 640 x 480 (VGA) Dot Pitch 0.06mm W x 0.18mm H
Ekrano tipas TFT - Color Rodymo rėžimas Transmissive
Įstrižainės ekrano dydis 5.7" (144.78mm) Išsamus aprašymas Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 5.7" (144.78mm) 640 x 480 (VGA)