SFUMC5000150ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFUMC5000150ZC0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFUMC5000150ZC0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFUMC5000150ZC0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFUMC5000150ZC0 specifikacijos
Dalies numeris SFUMC5000150ZC0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4150 pcs Duomenų lapas SFUMC5000150ZC0.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -20%, +80%
Sriegio dydis M5x0.8 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm) Serija SFUMC
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 15pF