SFLMP50013N6MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLMP50013N6MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFLMP50013N6MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.0136UF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFLMP50013N6MX0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFLMP50013N6MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFLMP50013N6MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.0136UF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2689 pcs Duomenų lapas SFLMP50013N6MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M5x0.8 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Serija SFLM
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.0136µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.0136µF