SFKKL0500333MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFKKL0500333MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFKKL0500333MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: SFKKL0500333MX0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFKKL0500333MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFKKL0500333MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4509 pcs Duomenų lapas SFKKL0500333MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3.5x0.5 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm) Serija SFKK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.033µF