SFKKC1000223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFKKC1000223MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFKKC1000223MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Duomenų lapai: SFKKC1000223MX0.pdf
  • Pranešimas
SFKKC1000223MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFKKC1000223MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7213 pcs Duomenų lapas SFKKC1000223MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3.5x0.5 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm) Serija SFKK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.022µF