SFJNL0500225MX1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJNL0500225MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: SFJNL0500225MX1.pdf
  • Pranešimas
SFJNL0500225MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFJNL0500225MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4050 pcs Duomenų lapas SFJNL0500225MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M6x0.75 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJN
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 2.2µF Feed Through Capacitor 50V 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 2.2µF