SFJNC2K00102MC1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJNC2K00102MC1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL
Duomenų lapai: SFJNC2K00102MC1.pdf
  • Pranešimas
SFJNC2K00102MC1 specifikacijos
Dalies numeris SFJNC2K00102MC1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2396 pcs Duomenų lapas SFJNC2K00102MC1.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M6x0.75 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJN
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 23dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 1000pF