SFJNC1000105MX0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJNC1000105MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V AXIAL
Duomenų lapai: SFJNC1000105MX0.pdf
  • Pranešimas
SFJNC1000105MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFJNC1000105MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3847 pcs Duomenų lapas SFJNC1000105MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M6x0.75 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJN
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1µF Feed Through Capacitor 100V 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 1µF