SFJEL5000154MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL5000154MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJEL5000154MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFJEL5000154MX1.pdf
  • Pranešimas
SFJEL5000154MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFJEL5000154MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1992 pcs Duomenų lapas SFJEL5000154MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 1/4-28 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJE
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 62dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.15µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 0.15µF