SFCDP5000940ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDP5000940ZC1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFCDP5000940ZC1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 94PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFCDP5000940ZC1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFCDP5000940ZC1 specifikacijos
Dalies numeris SFCDP5000940ZC1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 94PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5750 pcs Duomenų lapas SFCDP5000940ZC1.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -20%, +80%
Sriegio dydis 12-32 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serija SFCD
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 6dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 94pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 94pF