SFBMT0500333MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMT0500333MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFBMT0500333MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: SFBMT0500333MX1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFBMT0500333MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFBMT0500333MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3425 pcs Duomenų lapas SFBMT0500333MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M5x0.8 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serija SFBM
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.033µF