SFBDL5000152MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDL5000152MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFBDL5000152MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFBDL5000152MX1.pdf
  • Pranešimas
SFBDL5000152MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFBDL5000152MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2765 pcs Duomenų lapas SFBDL5000152MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 12-32 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serija SFBD
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 29dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 1500pF