SFBCL5000330ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCL5000330ZC1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFBCL5000330ZC1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFBCL5000330ZC1.pdf
  • Pranešimas
SFBCL5000330ZC1 specifikacijos
Dalies numeris SFBCL5000330ZC1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4291 pcs Duomenų lapas SFBCL5000330ZC1.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -20%, +80%
Sriegio dydis 8-32 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serija SFBC
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 1dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 33pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 33pF