SFAKL5000332MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL5000332MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAKL5000332MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFAKL5000332MX0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFAKL5000332MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFAKL5000332MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3358 pcs Duomenų lapas SFAKL5000332MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3.5x0.6 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 35dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 3300pF