SFAKL2000103MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL2000103MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAKL2000103MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Duomenų lapai: SFAKL2000103MX0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFAKL2000103MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFAKL2000103MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7718 pcs Duomenų lapas SFAKL2000103MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3.5x0.6 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 10000pF