SFAKC5000150ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKC5000150ZC0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAKC5000150ZC0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFAKC5000150ZC0.pdf
  • Pranešimas
SFAKC5000150ZC0 specifikacijos
Dalies numeris SFAKC5000150ZC0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3409 pcs Duomenų lapas SFAKC5000150ZC0.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija -20%, +80%
Sriegio dydis M3.5x0.6 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 15pF