SFAKC1000223MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKC1000223MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAKC1000223MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Duomenų lapai: SFAKC1000223MX1.pdf
  • Pranešimas
SFAKC1000223MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFAKC1000223MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7255 pcs Duomenų lapas SFAKC1000223MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3.5x0.6 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.022µF