SFAJL5000102MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL5000102MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAJL5000102MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Duomenų lapai: SFAJL5000102MX1.pdf
  • Pranešimas
SFAJL5000102MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFAJL5000102MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8449 pcs Duomenų lapas SFAJL5000102MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3x0.5 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAJ
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 25dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 1000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 1000pF