SFAJL0500333MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL0500333MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFAJL0500333MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: SFAJL0500333MX1.pdf
  • Pranešimas
SFAJL0500333MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFAJL0500333MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4661 pcs Duomenų lapas SFAJL0500333MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis M3x0.5 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAJ
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.033µF