SFABC0500473MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFABC0500473MX0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFABC0500473MX0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
Duomenų lapai: SFABC0500473MX0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFABC0500473MX0 specifikacijos
Dalies numeris SFABC0500473MX0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7095 pcs Duomenų lapas SFABC0500473MX0.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 6-32 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAB
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 10A
Talpa 0.047µF