SBSPP1000220MCB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBSPP1000220MCB
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas SURFACE MOUNT PI FILTER
Duomenų lapai: SBSPP1000220MCB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SBSPP1000220MCB specifikacijos
Dalies numeris SBSPP1000220MCB Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas SURFACE MOUNT PI FILTER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 31947 pcs Duomenų lapas SBSPP1000220MCB.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Vertybės C = 100pF
Įveskite Low Pass Technologija LC (Pi)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Serija SBSP
Atsparumas - kanalas (omai) - Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Darbinė temperatūra - Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis 0.071" (1.80mm) Filtruoti užsakymą 3rd
ESD apsauga No Išsamus aprašymas LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Dabartinis 1A Centras / atmetimo dažnis -
Švelninimo vertė 7dB @ 100MHz Programos General Purpose