3640Y6300225MXRWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
3640Y6300225MXRWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3640Y6300225MXRWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
Duomenų lapai: 3640Y6300225MXRWS2.pdf
  • Pranešimas
3640Y6300225MXRWS2 specifikacijos
Dalies numeris 3640Y6300225MXRWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7474 pcs Duomenų lapas 3640Y6300225MXRWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm) Serija StackiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric)
Talpa 2.2µF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3640Y2000565KXRWS2
3640Y2000565KXRWS2
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 5.6UF 200V X7R 3640
Sandelyje: 6421 pcs
parsisiųsti: 3640Y2000565KXRWS2.pdf
RFQ
3640Y2K00154KXRWS2
3640Y2K00154KXRWS2
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.15UF 2KV X7R 3640
Sandelyje: 8289 pcs
parsisiųsti: 3640Y2K00154KXRWS2.pdf
RFQ
3641
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: PIN KIT
Sandelyje: 283 pcs
parsisiųsti:
3640Y2K00154MXRWS2
3640Y2K00154MXRWS2
parsisiųsti: 3640Y2K00154MXRWS2.pdf
36410
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TORX KEY T-HANDLE T10 3.94"
parsisiųsti: 36410.pdf
3641NF
3641NF
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPST 6A 250V
parsisiųsti: 3641NF.pdf
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TORX KEY T-HANDLE T15 7.87"
parsisiųsti: 36417.pdf
apibūdinimas: CAP CER 2.7UF 500V X7R 3640
parsisiųsti: 3640Y5000275KXRWS2.pdf
apibūdinimas: TORX KEY T-HANDLE T15 3.94"
3640Y2000565MXRWS2
3640Y2000565MXRWS2
parsisiųsti: 3640Y2000565MXRWS2.pdf
apibūdinimas: CAP CER 2.2UF 630V X7R 3640
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: K1 CHUCK KEY
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus