3640Y1K50334MXRWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
3640Y1K50334MXRWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3640Y1K50334MXRWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 1.5KV X7R 3640
Duomenų lapai: 3640Y1K50334MXRWS2.pdf
  • Pranešimas
3640Y1K50334MXRWS2 specifikacijos
Dalies numeris 3640Y1K50334MXRWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 1.5KV X7R 3640 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10121 pcs Duomenų lapas 3640Y1K50334MXRWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm) Serija StackiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.33µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric)
Talpa 0.33µF Programos Boardflex Sensitive