2225Y1K50473KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K50473KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225Y1K50473KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225Y1K50473KXT.pdf2.2225Y1K50473KXT.pdf
  • Pranešimas
2225Y1K50473KXT specifikacijos
Dalies numeris 2225Y1K50473KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31549 pcs Duomenų lapas 1.2225Y1K50473KXT.pdf2.2225Y1K50473KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.047µF Programos Boardflex Sensitive