2225Y1000824JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000824JDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225Y1000824JDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225
Duomenų lapai: 2225Y1000824JDR.pdf
  • Pranešimas
2225Y1000824JDR specifikacijos
Dalies numeris 2225Y1000824JDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21139 pcs Duomenų lapas 2225Y1000824JDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.82µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.82µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive