2225Y1000823JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000823JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225Y1000823JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 100V C0G 2225
Duomenų lapai: 1.2225Y1000823JCT.pdf2.2225Y1000823JCT.pdf
  • Pranešimas
2225Y1000823JCT specifikacijos
Dalies numeris 2225Y1000823JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 100V C0G 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15614 pcs Duomenų lapas 1.2225Y1000823JCT.pdf2.2225Y1000823JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.082µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.082µF Programos Boardflex Sensitive