2225Y1000334KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000334KDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225Y1000334KDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 100V X7R 2225
Duomenų lapai: 2225Y1000334KDT.pdf
  • Pranešimas
2225Y1000334KDT specifikacijos
Dalies numeris 2225Y1000334KDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 100V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22713 pcs Duomenų lapas 2225Y1000334KDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.33µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.33µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive