2225Y0500335KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0500335KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225Y0500335KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3.3UF 50V X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225Y0500335KXT.pdf2.2225Y0500335KXT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
2225Y0500335KXT specifikacijos
Dalies numeris 2225Y0500335KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3.3UF 50V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17330 pcs Duomenų lapas 1.2225Y0500335KXT.pdf2.2225Y0500335KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai 1608-1457-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Talpa 3.3µF