2225J6300103JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J6300103JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J6300103JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 630V C0G 2225
Duomenų lapai: 1.2225J6300103JCT.pdf2.2225J6300103JCT.pdf
  • Pranešimas
2225J6300103JCT specifikacijos
Dalies numeris 2225J6300103JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10000PF 630V C0G 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21667 pcs Duomenų lapas 1.2225J6300103JCT.pdf2.2225J6300103JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Talpa 10000pF Programos General Purpose