2225J4K00391FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J4K00391FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J4K00391FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 4KV C0G/NP0 2225
Duomenų lapai: 1.2225J4K00391FCT.pdf2.2225J4K00391FCT.pdf
  • Pranešimas
2225J4K00391FCT specifikacijos
Dalies numeris 2225J4K00391FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 390PF 4KV C0G/NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16574 pcs Duomenų lapas 1.2225J4K00391FCT.pdf2.2225J4K00391FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 390pF ±1% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Talpa 390pF Programos General Purpose