2225J2K00333MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2K00333MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J2K00333MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225J2K00333MXR.pdf2.2225J2K00333MXR.pdf
  • Pranešimas
2225J2K00333MXR specifikacijos
Dalies numeris 2225J2K00333MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36143 pcs Duomenų lapas 1.2225J2K00333MXR.pdf2.2225J2K00333MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.033µF Programos General Purpose