2225J1K20682KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J1K20682KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J1K20682KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 1.2KV C0G 2225
Duomenų lapai: 1.2225J1K20682KCT.pdf2.2225J1K20682KCT.pdf
  • Pranešimas
2225J1K20682KCT specifikacijos
Dalies numeris 2225J1K20682KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 6800PF 1.2KV C0G 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37959 pcs Duomenų lapas 1.2225J1K20682KCT.pdf2.2225J1K20682KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Talpa 6800pF Programos General Purpose