2225J1K20123MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J1K20123MXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J1K20123MXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 1.2KV X7R 2225
Duomenų lapai: 1.2225J1K20123MXT.pdf2.2225J1K20123MXT.pdf
  • Pranešimas
2225J1K20123MXT specifikacijos
Dalies numeris 2225J1K20123MXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 1.2KV X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46954 pcs Duomenų lapas 1.2225J1K20123MXT.pdf2.2225J1K20123MXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.012µF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Talpa 0.012µF Programos General Purpose