2225J0250470FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0250470FFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225J0250470FFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 2225
Duomenų lapai: 2225J0250470FFR.pdf
  • Pranešimas
2225J0250470FFR specifikacijos
Dalies numeris 2225J0250470FFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6767 pcs Duomenų lapas 2225J0250470FFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Talpa 47pF Programos High Reliability