2220YA250472KXTB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250472KXTB16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220YA250472KXTB16
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220YA250472KXTB16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
2220YA250472KXTB16 specifikacijos
Dalies numeris 2220YA250472KXTB16 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4700PF 250V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66265 pcs Duomenų lapas 2220YA250472KXTB16.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1608-1433-2
2220YA250472KXTB16-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Talpa 4700pF