2220Y6300334KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300334KJT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y6300334KJT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 630V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220Y6300334KJT.pdf
  • Pranešimas
2220Y6300334KJT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y6300334KJT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 630V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26319 pcs Duomenų lapas 2220Y6300334KJT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1608-1184-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 0.33µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.33µF Programos Boardflex Sensitive