2220Y6300105KETWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6300105KETWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y6300105KETWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 630V X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y6300105KETWS2.pdf2.2220Y6300105KETWS2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
2220Y6300105KETWS2 specifikacijos
Dalies numeris 2220Y6300105KETWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1UF 630V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 15935 pcs Duomenų lapas 1.2220Y6300105KETWS2.pdf2.2220Y6300105KETWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija StackiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1608-1333-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 1µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive