2220Y5K00821KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5K00821KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y5K00821KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 5KV X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y5K00821KXT.pdf2.2220Y5K00821KXT.pdf
  • Pranešimas
2220Y5K00821KXT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y5K00821KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 5KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63504 pcs Duomenų lapas 1.2220Y5K00821KXT.pdf2.2220Y5K00821KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 5000V (5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive