2220Y5000153KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000153KFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y5000153KFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 500V C0G 2220
Duomenų lapai: 2220Y5000153KFT.pdf
  • Pranešimas
2220Y5000153KFT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y5000153KFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 500V C0G 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30991 pcs Duomenų lapas 2220Y5000153KFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.015µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive